Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE6400NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 131L
Inspiron 1501
Inspiron E1505
Vostro 1000
Inspiron 6400
Inspiron 1501
Inspiron E1505
Vostro 1000
Inspiron 6400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
KD476
GD761
312-0428
0UD260
312-0599
UD267
GD761
451-10424
XU937
312-0461
451-10338
312-0466
RD859
GD761
312-0428
0UD260
312-0599
UD267
GD761
451-10424
XU937
312-0461
451-10338
312-0466
RD859
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE6400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017219 |
| Mitat | 209.40 x72.70 x19.50mm |
| Korvaa | KD476 / GD761 / 312-0428 / 0UD260 / 312-0599 / UD267 / 451-10424 / XU937 / 312-0461 / 451-10338 / 312-0466 / RD859 / 0RD859 / 0TD349 / CR174 / HK421 / MJ365 / PY961 / TM795 / UY628 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.16Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |