Dell Latitude 12 E7270, Latitude 12 E7470 Akku 7200 mAh
calcActive())">
Dell Latitude 12 E7270, Latitude 12 E7470 Akku 7200 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL727NB
79,95 €
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 12 E7270
Latitude 12 E7470
Latitude 12 E7470
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
J60J5
MC34Y
NJJ2H
R1V85
MC34Y
NJJ2H
R1V85
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL727NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124450 |
| Mitat | 238.10 x 105.60 x 6.20mm |
| Korvaa | J60J5 / NJJ2H / MC34Y / R1V85 / 0F1KTM / 0MC34Y / 0PDNM2 / 1W2Y2 / 242WD / 451-BBSU / 451-BBSX / 451-BBSY / GG4FM / J6oJ5 / P26S / P26S001 / P61G001 / WYWJ2 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 7200mAh / 54.72Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |