DELL L6430, Latitude 6430u akku 3200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
L6430
Latitude 6430u
Latitude 6430u
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
312-1424
312-1425
6FNTV
312-1425
6FNTV
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE6430NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077633 |
| Mitat | 334.00 x 110.00 x 8.76mm |
| Korvaa | 7HRJW / 312-1424 / 7XHVM / 312-1425 / 6FNTV / XX1D1 / TRM4D / 9KGF8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 35.52Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |