DELL kannettavan tietokoneen XPS 15 9500 / XPS 15-9500-R1505S yhteensopiva akku 4550mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 15 9500 / XPS 15-9500-R1505S yhteensopiva akku 4550mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX159NB
75,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPS 15 9500
XPS 15-9500-R1505S
XPS 15-9500-R1845S
XPS 15-9500-R1845TS
XPS 15-9500-R1945TS
XPS 15-9500-R1505S
XPS 15-9500-R1845S
XPS 15-9500-R1845TS
XPS 15-9500-R1945TS
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
8FCTC
DVG8M
P8P1P
DVG8M
P8P1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX159NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165729 |
| Korvaa | 8FCTC / DVG8M / P8P1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 51.87Wh |
| Mitat | 302.70 x 84.30 x 7.75mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |