DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9315-P1708LTW / XPS 13 9315-D1705S yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9315-P1708LTW / XPS 13 9315-D1705S yhteensopiva akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX133NB
75,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPS 13 9315-P1708LTW
XPS 13 9315-D1705S
XPS 13 9315-C0NNP
XPS 13 9315-WP01KR
XPS 13 9315
XPS 13 9315-D1705S
XPS 13 9315-C0NNP
XPS 13 9315-WP01KR
XPS 13 9315
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
YM15G
G9FHC
G9FHC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX133NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204251 |
| Korvaa | YM15G / G9FHC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.78Wh |
| Mitat | 258.00 x 112.40 x 3.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |