DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9300 / XPS 13 9300 2020 yhteensopiva akku 6500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9300 / XPS 13 9300 2020 yhteensopiva akku 6500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX931NB
71,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPS 13 9300
XPS 13 9300 2020
XPS 13 9300 i5 FHD
XPS 13 9310
XPS 13 9380
XPS 13 9300 2020
XPS 13 9300 i5 FHD
XPS 13 9310
XPS 13 9380
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
2XXFW
722KK
FP86V
WN0N0
722KK
FP86V
WN0N0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX931NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168683 |
| Korvaa | 2XXFW / 722KK / FP86V / P117G / P117G001 / P117G002 / WN0N0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 49.4Wh |
| Mitat | 266.42 x 104.24 x 4.50mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |