DELL kannettavan tietokoneen Vostro 3511 / inspiron 5418 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Vostro 3511 / inspiron 5418 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV541NB
48,95 €
39,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Vostro 3511
inspiron 5418
inspiron 5515
Vostro 3515
Latitude 3320
inspiron 5518
inspiron 5415
inspiron 7415
Latitude 3420
Latitude 3520
inspiron 5418
inspiron 5515
Vostro 3515
Latitude 3320
inspiron 5518
inspiron 5415
inspiron 7415
Latitude 3420
Latitude 3520
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
G91J0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEV541NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,25 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178149 |
| Korvaa | G91J0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 39.38Wh |
| Mitat | 213.10 x 89.00 x 5.50mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |