DELL kannettavan tietokoneen Vostro 3510 / Vostro 3515 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Vostro 3510 / Vostro 3515 yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV351NB
79,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Vostro 3510
Vostro 3515
Vostro 5410
Vostro 5510
Vostro 3515
Vostro 5410
Vostro 5510
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
JGCCT
N9XX1
TN70C
XDY9K
N9XX1
TN70C
XDY9K
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEV351NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174110 |
| Korvaa | JGCCT / N9XX1 / TN70C / XDY9K |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 57.76Wh |
| Mitat | 285.34 x 87.95 x 5.56mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |