DELL kannettavan tietokoneen Precision 7330 / Precision 7530 yhteensopiva akku 7900mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 7330 / Precision 7530 yhteensopiva akku 7900mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP733NB
80,95 €
68,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 7330
Precision 7530
Precision 7540
Precision 7530
Precision 7540
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0H6K6V
0RY3F9
0VRX0J
0WMRC77I
5TF10
7M0T6
GHXKY
NYFJH
P34E001
P34E002
P74F
P74F001
P74F002
RY3F9
0RY3F9
0VRX0J
0WMRC77I
5TF10
7M0T6
GHXKY
NYFJH
P34E001
P34E002
P74F
P74F001
P74F002
RY3F9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP733NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159858 |
| Korvaa | 0H6K6V / 0RY3F9 / 0VRX0J / 0WMRC77I / 5TF10 / 7M0T6 / GHXKY / NYFJH / P34E001 / P34E002 / P74F / P74F001 / P74F002 / RY3F9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 60.04Wh |
| Mitat | 222.25 x 81.14 x 10.60mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |