DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP568NB
77,95 €
67,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 5680
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
2M0C5
9FTVV
F5HR2
JXM4G
9FTVV
F5HR2
JXM4G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP568NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218647 |
| Korvaa | 2M0C5 / 9FTVV / F5HR2 / JXM4G |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 63.91Wh |
| Mitat | 301.70 x 92.10 x 7.30mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |