DELL kannettavan tietokoneen Precision 3480 / Precision 3590 yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 3480 / Precision 3590 yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL344NB
62,95 €
50,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 3480
Precision 3590
Latitude 3440 2023
Precision 3490
Precision 3580
Precision 3590
Latitude 3440 2023
Precision 3490
Precision 3580
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
KDM9P
2X1V9
DR02P
803W6
R73TC
0803W6
02X1V9
2X1V9
DR02P
803W6
R73TC
0803W6
02X1V9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL344NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204237 |
| Korvaa | KDM9P / 2X1V9 / DR02P / 803W6 / R73TC / 0803W6 / 02X1V9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 52.44Wh |
| Mitat | 263.00 x 85.50 x 6.70mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |