DELL kannettavan tietokoneen Precision 14 5470 / Precision 5470 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 14 5470 / Precision 5470 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP547NB
73,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 14 5470
Precision 5470
Precision 5470
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CDTT2
P83V9
P83V9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP547NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218302 |
| Korvaa | CDTT2 / P83V9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 67.76Wh |
| Mitat | 272.00 x 86.60 x 8.20mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |