DELL kannettavan tietokoneen N003X9365-D1516FCN / N006X9365-D1726QCN yhteensopiva akku 5850mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen N003X9365-D1516FCN / N006X9365-D1726QCN yhteensopiva akku 5850mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX680NB
59,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N003X9365-D1516FCN
N006X9365-D1726QCN
XPS 13 9365
XPS 13 9365 2-in-1
XPS 13-9365-D1605TS
XPS 13-9365-D1805TS
XPS 13-9365-D2805TS
XPS 13-9365-D3605TS
XPS 13-9365-D3805TS
XPS 13-9365-D4605TS
XPS 13-9365-D5505TS
XPS 13-9365-D5705TS
XPS 13-9365-D6501TS
XPS 13-9365-D6505TS
XPS 13-9365-D6701TS
XPS 13-9365-D6705TS
XPS 13-9365-D6801TS
XPS 13-9365-D6805TS
XPS 9365 2-in-1
N006X9365-D1726QCN
XPS 13 9365
XPS 13 9365 2-in-1
XPS 13-9365-D1605TS
XPS 13-9365-D1805TS
XPS 13-9365-D2805TS
XPS 13-9365-D3605TS
XPS 13-9365-D3805TS
XPS 13-9365-D4605TS
XPS 13-9365-D5505TS
XPS 13-9365-D5705TS
XPS 13-9365-D6501TS
XPS 13-9365-D6505TS
XPS 13-9365-D6701TS
XPS 13-9365-D6705TS
XPS 13-9365-D6801TS
XPS 13-9365-D6805TS
XPS 9365 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HMPFH
NNF1C
NNF1C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX680NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152675 |
| Korvaa | HMPFH / NNF1C |
| Kapasiteetti (mAh) | 5850mAh / 44.46Wh |
| Mitat | 280.90 x 122.10 x 3.74mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |