DELL kannettavan tietokoneen Latitude E7250 / Latitude E7440 yhteensopiva akku 6300mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude E7250 / Latitude E7440 yhteensopiva akku 6300mAh
In stock
- SKU
- CS-DE7450HB
57,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude E7250
Latitude E7440
Latitude E7450
Latitude E7440
Latitude E7450
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
3RNFD
FLP22C01
G95J5
V8XN3
FLP22C01
G95J5
V8XN3
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DE7450HB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168867 |
| Korvaa | 3RNFD / FLP22C01 / G95J5 / V8XN3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 46.62Wh |
| Mitat | 307.70 x 74.70 x 10.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |