DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9420 2-in-1 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9420 2-in-1 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL942NB
71,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 9420 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0JJ4XT
GHJC5
GHJC5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL942NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170549 |
| Korvaa | GHJC5 / 0JJ4XT |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 55.44Wh |
| Mitat | 269.10 x 99.65 x 8.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |