DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9330 / Latitude 9330 2-in-1 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9330 / Latitude 9330 2-in-1 yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL933NB
80,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 9330
Latitude 9330 2-in-1
Latitude 9330 4JG2Y
Latitude 9330 6W5R4
Latitude 9330 V2KRT
Latitude 9330 2-in-1
Latitude 9330 4JG2Y
Latitude 9330 6W5R4
Latitude 9330 V2KRT
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
05Y3T9
47XV3
5Y3T9
GK1M0
47XV3
5Y3T9
GK1M0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL933NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218319 |
| Korvaa | 05Y3T9 / 47XV3 / 5Y3T9 / GK1M0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 47.36Wh |
| Mitat | 267.50 x 98.10 x 4.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |