DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7450 / Latitude 7640 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7450 / Latitude 7640 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL745NB
71,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 7450
Latitude 7640
Latitude 7440
Latitude 7340
Latitude 7340 2-in-1
Latitude 7640 2-in-1
Latitude 7440 2-in-1
P175G
P176G
P126F
P176G001
P175G001
Latitude 7640
Latitude 7440
Latitude 7340
Latitude 7340 2-in-1
Latitude 7640 2-in-1
Latitude 7440 2-in-1
P175G
P176G
P126F
P176G001
P175G001
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
WW8N8
0WW8N8
047T0
V0W55
66DWX
0HYH8
86D0Y
JNYT4
CTJJ6
0WW8N8
047T0
V0W55
66DWX
0HYH8
86D0Y
JNYT4
CTJJ6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL745NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204244 |
| Korvaa | WW8N8 / 0WW8N8 / 047T0 / V0W55 / 66DWX / 0HYH8 / 86D0Y / JNYT4 / CTJJ6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 55.29Wh |
| Mitat | 265.70 x 87.10 x 6.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |