DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7410 yhteensopiva akku 5500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7410 yhteensopiva akku 5500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL741NB
79,95 €
66,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 7410
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
35J09
7YX5Y
WY9MP
XMV7T
Y7HR3
YJ9RP
7YX5Y
WY9MP
XMV7T
Y7HR3
YJ9RP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL741NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159902 |
| Korvaa | WY9MP / XMV7T / Y7HR3 / 35J09 / 7YX5Y / YJ9RP |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 62.7Wh |
| Mitat | 300.20 x 108.15 x 8.54mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |