DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7330 Rugged / Latitude 5430 Rugged yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7330 Rugged / Latitude 5430 Rugged yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL733NB
53,95 €
43,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 7330 Rugged
Latitude 5430 Rugged
Latitude 5430 Rugged
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
XVJNP
6JRCP
6JRCP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL733NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186724 |
| Korvaa | XVJNP / 6JRCP |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.16Wh |
| Mitat | 129.10 x 86.40 x 15.30mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |