DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7310 2-in-1 / Latitude 7400 2-in-1 yhteensopiva akku 6750mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7310 2-in-1 / Latitude 7400 2-in-1 yhteensopiva akku 6750mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL740NB
71,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 7310 2-in-1
Latitude 7400 2-in-1
Latitude 7410 2-in-1
Latitude 9410 2-in-1
Latitude 7400 2-in-1
Latitude 7410 2-in-1
Latitude 9410 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
NF2MW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL740NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168652 |
| Korvaa | NF2MW |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 51.3Wh |
| Mitat | 275.60 x 119.30 x 9.00mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |