DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5330 / Latitude 7530 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5330 / Latitude 7530 yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL753NB
53,95 €
45,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 5330
Latitude 7530
Latitude 7430
Latitude 7330
Latitude 7530
Latitude 7430
Latitude 7330
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
8H6WD
8P81K
FK0VR
FKOVR
8P81K
FK0VR
FKOVR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL753NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197430 |
| Korvaa | 8H6WD / 8P81K / FK0VR / FKOVR |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 57.76Wh |
| Mitat | 247.60 x 94.65 x 6.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |