DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 7430 D1GX0 / Latitude 15 7530 112CM yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 7430 D1GX0 / Latitude 15 7530 112CM yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL147NB
55,95 €
50,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 14 7430 D1GX0
Latitude 15 7530 112CM
Latitude 15 7530 9K5Y9
Latitude 14 7430(2-in-1)
Latitude 14 7430 4FVJG
Latitude 14 7430 VTCWY
Latitude 15 7530 8C8J1
Latitude 15 7530
Latitude 14 7430 3W64P
Latitude 15 7530 112CM
Latitude 15 7530 9K5Y9
Latitude 14 7430(2-in-1)
Latitude 14 7430 4FVJG
Latitude 14 7430 VTCWY
Latitude 15 7530 8C8J1
Latitude 15 7530
Latitude 14 7430 3W64P
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
07KRV
H4PVC
H4PVC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL147NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197416 |
| Korvaa | 07KRV / H4PVC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 54.72Wh |
| Mitat | 247.50 x 95.00 x 6.70mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |