DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 5400 / Latitude 14 5500 yhteensopiva akku 8400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 5400 / Latitude 14 5500 yhteensopiva akku 8400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL155NB
62,95 €
50,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 14 5400
Latitude 14 5500
N001L5400-D1306CN
N013L5400-D1526FCN
N022L5400-D1536FCN
N032L5400-D1706CN
Precision 3540
Latitude 14 5500
N001L5400-D1306CN
N013L5400-D1526FCN
N022L5400-D1536FCN
N032L5400-D1706CN
Precision 3540
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
09JRYT
0C5GV2
0X77XY
4GVMP
X77XY
0C5GV2
0X77XY
4GVMP
X77XY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL155NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152903 |
| Korvaa | 4GVMP / X77XY / 0X77XY / 0C5GV2 / 09JRYT |
| Kapasiteetti (mAh) | 8400mAh / 63.84Wh |
| Mitat | 239.00 x 105.00 x 7.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |