DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7330 / Latitude 7330 Rugged Extreme yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7330 / Latitude 7330 Rugged Extreme yhteensopiva akku 3450mAh
In stock
- SKU
- CS-DET173NB
73,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 13 7330
Latitude 7330 Rugged Extreme
Latitude 7330 Rugged Extreme
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
01VX5
293F1
404T8
293F1
404T8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DET173NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,25 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187257 |
| Korvaa | 01VX5 / 293F1 / 404T8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 38.81Wh |
| Mitat | 233.40 x 94.50 x 5.60mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |