DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 5289 / Latitude 5289 yhteensopiva akku 7750mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 5289 / Latitude 5289 yhteensopiva akku 7750mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL318NB
63,95 €
51,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 5289
Latitude 5289
Latitude E5289
Latitude L3180
N003L7390-C-D1606FTCN
N012L7390-C-D1706FTCN
Latitude 5289
Latitude E5289
Latitude L3180
N003L7390-C-D1606FTCN
N012L7390-C-D1706FTCN
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6CYH6
725KY
K5XWW
N18GG
725KY
K5XWW
N18GG
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL318NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170051 |
| Korvaa | 6CYH6 / 725KY / K5XWW / N18GG |
| Kapasiteetti (mAh) | 7750mAh / 58.9Wh |
| Mitat | 253.70 x 114.12 x 4.90mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |