DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 7577 / Inspiron 13 7779 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 7577 / Inspiron 13 7779 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL173NB
58,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 13 7577
Inspiron 13 7779
Inspiron 13 7778
inspiron 13 7353
Inspiron 13 7779
Inspiron 13 7778
inspiron 13 7353
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
4WN0Y
9P3NW
G4MX4
JYFV9
M245Y
9P3NW
G4MX4
JYFV9
M245Y
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL173NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186731 |
| Korvaa | 4WN0Y / 9P3NW / G4MX4 / JYFV9 / M245Y |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 53.2Wh |
| Mitat | 242.00 x 104.30 x 6.30mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |