DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5310 / Inspiron 14 5410 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5310 / Inspiron 14 5410 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV135NB
53,95 €
43,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 13 5310
Inspiron 14 5410
Inspiron 14 5410 2-in-1
Inspiron 14 5418
Inspiron 15 3510
Inspiron 15 3511
Inspiron 15 3515
Inspiron 15 5510
Inspiron 15 5518
Inspiron 5410 2-in-1
Inspiron 5415
Inspiron 5515
Latitude 3320
Latitude 3420
Latitude 3520
Vostro 14 5410
Vostro 15 3510
Vostro 15 3511
Vostro 15 3515
Vostro 15 5510
Vostro 5415
Vostro 5510
Vostro 5515
Inspiron 14 5410
Inspiron 14 5410 2-in-1
Inspiron 14 5418
Inspiron 15 3510
Inspiron 15 3511
Inspiron 15 3515
Inspiron 15 5510
Inspiron 15 5518
Inspiron 5410 2-in-1
Inspiron 5415
Inspiron 5515
Latitude 3320
Latitude 3420
Latitude 3520
Vostro 14 5410
Vostro 15 3510
Vostro 15 3511
Vostro 15 3515
Vostro 15 5510
Vostro 5415
Vostro 5510
Vostro 5515
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
V6W33
WV3K8
VKYJX
MVK11
XDY9K
PG8YJ
927N5
FH3K2
MGCM5
WV3K8
VKYJX
MVK11
XDY9K
PG8YJ
927N5
FH3K2
MGCM5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEV135NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178132 |
| Korvaa | V6W33 / WV3K8 / VKYJX / MVK11 / XDY9K / PG8YJ / 927N5 / FH3K2 / MGCM5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 52.5Wh |
| Mitat | 285.30 x 88.55 x 5.65mm |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |