Bosch langattoman puhelimen 738 / CT-COM 147 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Bosch langattoman puhelimen 738 / CT-COM 147 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BSH738CL
15,95 €
Bosch langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
738
CT-COM 147
CT-COM 157
CT-COM 214
CT-COM 311
CT-COM 314
CT-COM 316
CT-COM 347
CT-COM 358
CT-COM 412
CT-COM 413
CT-COM 416
CT-COM 514
CT-COM 557
CT-COM 558
CT-COM 612
CT-COM 616
CT-COM 657
CT-COM 757
CT-XTAM 5
CT-XTAM 514
CT-XTAM 515
CT-XTAM 516
CT-XTAM 517
CT-XTAM 518
CT-XTAM 519
CT-XTAM 520
CT-XTAM 523
CT-XTAM 527
CT-XTAM 533
CT-XTAM 535
CT-XTAM 539
CT-XTAM 540
CT-XTAM 541
CT-XTAM 542
CT-XTAM 543
CT-XTAM 544
CT-XTAM 545
CT-XTAM 546
CT-XTAM 547
CT-XTAM 548
CT-XTAM 549
CT-XTAM 550
CT-XTAM 551
CT-XTAM 552
CT-XTAM 553
CT-XTAM 554
CT-XTAM 555
CT-COM 147
CT-COM 157
CT-COM 214
CT-COM 311
CT-COM 314
CT-COM 316
CT-COM 347
CT-COM 358
CT-COM 412
CT-COM 413
CT-COM 416
CT-COM 514
CT-COM 557
CT-COM 558
CT-COM 612
CT-COM 616
CT-COM 657
CT-COM 757
CT-XTAM 5
CT-XTAM 514
CT-XTAM 515
CT-XTAM 516
CT-XTAM 517
CT-XTAM 518
CT-XTAM 519
CT-XTAM 520
CT-XTAM 523
CT-XTAM 527
CT-XTAM 533
CT-XTAM 535
CT-XTAM 539
CT-XTAM 540
CT-XTAM 541
CT-XTAM 542
CT-XTAM 543
CT-XTAM 544
CT-XTAM 545
CT-XTAM 546
CT-XTAM 547
CT-XTAM 548
CT-XTAM 549
CT-XTAM 550
CT-XTAM 551
CT-XTAM 552
CT-XTAM 553
CT-XTAM 554
CT-XTAM 555
Korvattavat Bosch langattoman puhelimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-BSH738CL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032670 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 50.46 x 40.32 x 14.54mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |