Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin:
GSR 12-1
Exact 8
Exact 12
Exact 700
GSB 12
GLI 12
PSR 12
PAG 12
GSR 12V
GSR 12-2
GSB 12VE-2
GDR 12V
22612
23612
32612
3360
3360K
3455
GLI 12V Flash light
GSB 12 VE-2
GSR 12 VE-2
JAN-55
PSB 12 VE-2
PSR 12VE
Exact 8
Exact 12
Exact 700
GSB 12
GLI 12
PSR 12
PAG 12
GSR 12V
GSR 12-2
GSB 12VE-2
GDR 12V
22612
23612
32612
3360
3360K
3455
GLI 12V Flash light
GSB 12 VE-2
GSR 12 VE-2
JAN-55
PSB 12 VE-2
PSR 12VE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:
2 607 335 709
2 60 7335 249
2 607 335 261
2 607 335 262
2 607 335 273
2 607 335 274
2 607 335 375
2 607 335 395
2 607 335 414
2 607 335 415
2 607 335 416
2 607 335 429
2 607 335 430
2 607 335 454
2 607 335 455
2 607 335 463
2 607 335 471
2 607 335 487
2 607 335 374
2 607 335 442
2 607 335 542
2 607 335 676
2 607 335 684
2 607 335 692
2 607 336 002
2 609 200 306
BAT043
BAT045
BAT046
BAT049
BAT120
BAT139
2 607 335 683
2 607 335 263
2 607 335 441
2 60 7335 249
2 607 335 261
2 607 335 262
2 607 335 273
2 607 335 274
2 607 335 375
2 607 335 395
2 607 335 414
2 607 335 415
2 607 335 416
2 607 335 429
2 607 335 430
2 607 335 454
2 607 335 455
2 607 335 463
2 607 335 471
2 607 335 487
2 607 335 374
2 607 335 442
2 607 335 542
2 607 335 676
2 607 335 684
2 607 335 692
2 607 336 002
2 609 200 306
BAT043
BAT045
BAT046
BAT049
BAT120
BAT139
2 607 335 683
2 607 335 263
2 607 335 441
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BS3455PW |
|---|---|
| EAN | 4894128043348 |
| Mitat | 107.00 x 86.20 x 11.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 2 607 335 709, 2 60 7335 249, 2 607 335 261, 2 607 335 262, 2 607 335 273, 2 607 335 274, 2 607 335 375, 2 607 335 395, 2 607 335 414, 2 607 335 415, 2 607 335 415, 2 607 335 416, 2 607 335 429, 2 607 335 430, 2 607 335 454, 2 607 335 455, 2 607 335 463, |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Jännite | 12 V |
Customer Reviews
Hyvin pelaa myös GSR 12-2 kanssa
Review by
Make
Sopii myös malliin GSR 12-2 ja näyttää latautuvan normaalisti alkuperäisten NiCd akkujen laturissa. NiMH akun latauskäyrähän on vähän erilainen NiCd latauskäyrään verrattuna.
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |