Bombas lääketieteellisen laitteen infusion yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Bombas lääketieteellisen laitteen infusion yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-BBS100MD
42,95 €
Bombas lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
infusion
Korvattavat Bombas lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
INR18650-3S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bombas lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-BBS100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201373 |
| Korvaa | INR18650-3S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 66.80 x 36.10 x 34.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |