BMW hälyttimen 3 Series / 5 Series yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
BMW hälyttimen 3 Series / 5 Series yhteensopiva akku 230mAh
In stock
- SKU
- CS-BMW368SL
19,95 €
BMW hälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
3 Series
5 Series
E38
E39
E46
E53
E83
M3
M5
X5
Siren Alarm
5 Series
E38
E39
E46
E53
E83
M3
M5
X5
Siren Alarm
Korvattavat BMW hälyttimen alkuperäisakut
65 75 8 368 267
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BMW hälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-BMW368SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192008 |
| Korvaa | 65 75 8 368 267 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 1.66Wh |
| Mitat | 48.30 x 48.20 x 14.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |