BMW autonavaimen X3 / X5 yhteensopiva akku 20mAh
calcActive())">
BMW autonavaimen X3 / X5 yhteensopiva akku 20mAh
In stock
- SKU
- CS-VL2020D9
15,95 €
13,95 €
BMW autonavaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X3
X5
Z4
X5
Z4
Korvattavat BMW autonavaimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BMW autonavaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-VL2020D9 |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Lithium Vanadium Pentoxide |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190219 |
| Korvaa | VL2020 / E39 / E46 / E52 / E60 / E81 / E91 / E92 / E93 / 328 / 330 / E90 |
| Kapasiteetti (mAh) | 20mAh / 0.06Wh |
| Mitat | 20.60 x 20.00 x 7.80mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |