BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
calcActive())">
BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
In stock
- SKU
- CS-MDK350SL
32,95 €
28,95 €
BMW autonavaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X3
X4
X5
X6
X7
530Li
530Le
730
740
745
760LI
6GT
X4
X5
X6
X7
530Li
530Le
730
740
745
760LI
6GT
Korvattavat BMW autonavaimen alkuperäisakut
MKD35UP
9442976-01
6814351-01
D-80788
8717325-01
AE2536560
9352048-02
UP120009
9442976-01
6814351-01
D-80788
8717325-01
AE2536560
9352048-02
UP120009
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BMW autonavaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-MDK350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178576 |
| Korvaa | MKD35UP / 9442976-01 / 6814351-01 / D-80788 / 8717325-01 / AE2536560 / 9352048-02 / UP120009 |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 61.60 x 38.20 x 3.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |