Bluebird Pidion BIP-6000 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Bluebird:
Pidion BIP-6000Nautiz:
X5 eTicket)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Bluebird:
6251-0AJ62510N0272
NX5-2004
Nautiz:
6251-0AJ62510N0272
NX5-2004)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-NTX500BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128977 |
| Korvaa | NX5-2004 / J62510N0272 / 6251-0A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 79.00 x 51.85 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |