Bluebird EF500R akku 3200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bluebird viivakoodinlukijoiden kanssa:
EF500R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bluebird viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
BAT-EF500_S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-BUD500BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126324 |
| Korvaa | BAT-EF500_S / BAT-EF50S / BAT-EF50X / BAT-EF50X_E / 355040040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 80.50 x 53.60 x 5.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |