Blaupunkt TravelPilot TP300 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt navigaattorien kanssa:
TravelPilot TP300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blaupunkt navigaattorien alkuperäisakut:
824850A1S1PMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BTP300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030461 |
| Mitat | 52.09 x 48.77 x 8.63mm |
| Korvaa | 824850A1S1PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |