Blaupunkt Lucca 5.3 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt navigaattorien kanssa:
Lucca 5.3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blaupunkt navigaattorien alkuperäisakut:
503759P115 1S2PMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BTC530SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082361 |
| Mitat | 60.90 x 43.96 x 11.80mm |
| Korvaa | 503759P115 1S2PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |