Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
calcActive())">
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-BTC520SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt navigaattorien kanssa:
Lucca 5.2
Travelpilot Lucca
Travelpilot Lucca
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blaupunkt navigaattorien alkuperäisakut:
7612201334
ICR186501S1PSPMX
SDI1865L2401S1PMXZ
ICR186501S1PSPMX
SDI1865L2401S1PMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BTC520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079903 |
| Mitat | 67.59 x 18.54 x 18.54mm |
| Korvaa | 7612201334 / ICR186501S1PSPMX / SDI1865L2401S1PMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |