Blackberry Z15 akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Z15
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-40014-002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRZ150XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081326 |
| Korvaa | BAT-40014-002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 88.62 x 43.93 x 3.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |