Blackberry Q5, Q5 LTE, Q5 LTE SQR100-1 akku 2100 mAh
calcActive())">
Blackberry Q5, Q5 LTE, Q5 LTE SQR100-1 akku 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-BRQ500SL
17,95 €
8,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Q5
Q5 LTE
Q5 LTE SQR100-1
Q5 LTE
Q5 LTE SQR100-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-51585-003
BAT-51585-103
PTSM1
BAT-51585-103
PTSM1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRQ500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086031 |
| Korvaa | BAT-51585-003 / BAT-51585-103 / PTSM1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 75.69 x 48.72 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |