Blackberry Pearl 9100 akku 2400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Pearl 9100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
30130001RM
BAT-24387-003
F-M1
BAT-24387-003
F-M1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BR9100FX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059691 |
| Korvaa | F-M1 / BAT-24387-003 / 30130001RM |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 51.50 x 37.20 x 12.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |