Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1450 mAh
calcActive())">
Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1450 mAh
In stock
- SKU
- CS-BR9900FX
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Bellagio
Bold 9790
Bold 9900
Bold 9790
Bold 9900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-30615-006
JM1
J-M1
JM1
J-M1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BR9900FX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059073 |
| Korvaa | JM1 / BAT-30615-006 / J-M1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.50 x 4.39mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |