Samsung Aegis, BBM65TK, Galaxy Metrix 4G akku 1850 mAh
calcActive())">
Samsung Aegis, BBM65TK, Galaxy Metrix 4G akku 1850 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI405XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Aegis
BBM65TK
Galaxy Metrix 4G
BBM65TK
Galaxy Metrix 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB505165YZ
EB505165YZBS
EB505165YZBSTD
EB505165YZBS
EB505165YZBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI405XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093435 |
| Korvaa | EB505165YZ / EB505165YZBSTD / EB505165YZBS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 64.40 x 50.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |