Ryobi BPS 2420, BPS-2400 Ni-MH 24 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Ryobi BPS 2420, BPS-2400 Ni-MH 24 V akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-RTB242PX
107,95 €
Ryobi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Ryobi malleihin:
Ryobi CRH-2400RE
CRH-240RH
CRH-240RH
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ryobi alkuperäisakut:
BPS 2420
BPS-2400
BPS-2400
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-RTB242PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074281 |
| Mitat | 185.71 x 165.36 x 148.79mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPS 2420 / BPS-2400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 79.2Wh |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |