Ryobi B-8288 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Ryobi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Ryobi malleihin:
Ryobi CTH1802
CTH1802K
HD1800M
HP1802M
R1073K2
R10530
R10531
R10630
R10631
RJC180
RJC181
HBD750R
SPC18
MS181
R10632
SS180
VC180
CS1800
FL1800
CID-1802P
CDL1802P4
CTH1802K
HD1800M
HP1802M
R1073K2
R10530
R10531
R10630
R10631
RJC180
RJC181
HBD750R
SPC18
MS181
R10632
SS180
VC180
CS1800
FL1800
CID-1802P
CDL1802P4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ryobi alkuperäisakut:
B-8288
BCHI-18
BPT1027
RY-1804
RY1804
1400672
B-1815-S
1322401
1323303
1322705
130224007
130256001
BCHI-18
BPT1027
RY-1804
RY1804
1400672
B-1815-S
1322401
1323303
1322705
130224007
130256001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-RTB180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074267 |
| Mitat | 132.95 x 73.00 x 104.90mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B-8288 / BCHI-18 / BPT1027 / RY-1804 / RY1804 / 1400672 / B-1815-S / 1322401 / 1323303 / 1322705 / 130224007 / 130256001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |