Panasonic Ultraplex II akku 1500mAh / 5.40Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
Ultraplex II
WX-CT2020
WX-CT2020
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
2020BAT
PA04940398
WX-C2020BAT
PA04940398
WX-C2020BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PWT202SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052807 |
| Korvaa | WX-C2020BAT / 2020BAT / PA04940398 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 56.23 x 47.11 x 16.16mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |