Panasonic ToughBook CF-71 PII, Toughbook CF-71 PIII CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
Panasonic ToughBook CF-71 PII, Toughbook CF-71 PIII CMOS Akku / Paristo
In stock
- SKU
- CS-DED610BU
12,95 €
CS-AC6920BU yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic tietokoneiden kanssa:
ToughBook CF-71 PII
Toughbook CF-71 PIII
Toughbook CF-71 PIII
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic tietokoneiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DED610BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104445 |
| Mitat | 26.25 x 20.12 x 4.60mm |
| Korvaa | G4221 / 3R459 / 3E158 / 0G4221 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.6Wh |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |