Panasonic RP-WFG20, RP-WFG20E, RP-WFG20E-K akku 600mAh / 2.22Wh
calcActive())">
Panasonic RP-WFG20, RP-WFG20E, RP-WFG20E-K akku 600mAh / 2.22Wh
In stock
- SKU
- CS-PWG200SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
RP-WFG20
RP-WFG20E
RP-WFG20E-K
RP-WFG20H
RP-WFG20E
RP-WFG20E-K
RP-WFG20H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
1588-8452
1INP5/35/36
1INP5/35/36
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PWG200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126188 |
| Korvaa | 1588-8452 / 1INP5/35/36 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 40.80 x 34.30 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |