Panasonic PB-900I, WX-C1020, WX-C920 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
PB-900I
WX-C1020
WX-C920
WX-C1020
WX-C920
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
PA12830049
WX-PB900
WX-PB900
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PWC920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055105 |
| Korvaa | WX-PB900 / PA12830049 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 62.00 x 57.36 x 16.08mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |