Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20JP akku 1500mAh / 14.40Wh
calcActive())">
Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20JP akku 1500mAh / 14.40Wh
In stock
- SKU
- CS-PMC100VX
37,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic imurien kanssa:
MC B 20 J
MC-B10P
MC-B20JP
MC-B10P
MC-B20JP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic imurien alkuperäisakut:
AMV10V-8K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-PMC100VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087342 |
| Korvaa | AMV10V-8K |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 89.44 x 45.94 x 45.54 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |